Mëngjes i rrallë i Tunës

Tuna pas albimit dhe komcertit shumë të bukur dhe mbreslënës, i’u është rikthyer fuqishëm mbrëmjeve muzikore, shkruan “InfoKosova”.

Mbrëm ajo në kryeqytet ndezi atmisferën me këngë dhe pamjën e cila dukej shumë joshëse në të bardha, ku u theksonin linjat e këngëtares super të bukura.

Tuna pas angazhimeve e pret një mëngjes jo I njëjtë si çdo ditë tjetër, pasi që do jetë më ndryshe një zgjim në bregdet. /InfoKosova/.