site stats
BallinaVIPMarigona Krasniqi me foto romantike krahë Robin Krasniqit

Marigona Krasniqi me foto romantike krahë Robin Krasniqit

Marigona Krasniqi dhe Robin Krasniqi janë çifti më i përfolur e më i komentuar në shoë bizin shqiptar.

Ata marrin vëmendje të madhe në çdo postim të tyre në rrjete sociale.

Së fundmi për festën e të dashuruarve, ata kanë postuar disa foto ku po duken shumë bukur e të lumtur pranë njëri tjetrit.

Të kuruar deri në detajet e fundit, padyshim se çifti Krasniqi është ndër çiftet më të dalluara shoë bizin shqiptar. /Kosovarja/

Must Read