Makthi më i keq i çdo gruaje: Nusja braktiset nga dhëndri, të ftuarit e nxjerrin Live në Facebook

Ky është padyshim makthi më i tmerrshëm që mund të përjetojë çdo femër

Sipas mediave, 24-vjeçarja Manow Nimnual u braktis në altar nga bashkëshorti i saj i ardhshëm, ndërkohë që të ftuarit e transmetuan “dramën” live në Facebook.

Nimnual u la në altar para miqve dhe familjarëve, ndërsa dhëndri nuk u shfaq kurrë në dasëm.

Ajo qëndroi në skenë me një fustan të bardhë, ndërkohë që po falënderonte të ftuarit dhe familjarët sepse nuk ishte kujdesur sa duhet për ta.

Në video duket gruaja e shkatërruar që qëndron vetëm, përcjell shqiptarja.

Filmi trishtues po transmetohej live në Facebook nga miqtë e saj, ndërsa deri më tani ka kaluar 5 milionë shikime.

Qindra komente nga mbarë bota kanë shkuar në adresë të 24-vjeçares ku i ofrojnë mbështetje për atë çfarë kaloi.