Ajo është njëra nga personazhet që komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme.

Së fundi, ajo është parë e veshur në bikini teksa flokët i kishte lëshuar lehtë duke treguar se po i kalon disa ditë me diell në Mexico.

Këto imazhe ajo i ka publikuar në Instagram duke marr komente dhe pëlqime të shumta.

Rikujtojmë, që Lottie ka festuar ditëlindjen e saj të 21-të ditën e mërkurë.