Lori Hoxha me shumë stil, pozon nga makina luksoze

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha bën një jetë luksoze dhe këtë e tregon edhe në postimet që bën.

Udhëtimet e shumta dhe të shpeshta jashtë vendit, veshjet firmato dhe makinat luksoze e karakterizojnë jetën e biondes seksi, shkruan Indeksonline.

Edhe në një postim të radhës që Lori bëri, ka treguar makinën e saj derisa ishte e veshur me shumë shije.

Ndryshe, Lori është e komentuar edhe për jetën e saj private dhe lidhjen e saj me Vis Bajraktarin.