Lori Hoxha gati sa nuk i nxori të gjitha pa sytjena

Fustani për pak as nuk e tradhtoi keq Lori Hoxhën për t’ia ‘nxjerrë’ të gjitha në shesh.

Lori Hoxhën jemi mësuar ta shohim aktive nëpër rrjete sociale, aty ku bën publikimin e fotografive të ndryshme.

Ajo njihet për stilin e veçantë të veshjes, dhe kjo është dëshmuar shumë herë, mirëpo Lori shpesh komenohet edhe për provokimet që i bën me veshjet.

Para pak minutash e ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të bardhë dhe duket sikur nuk ka fare sytjena.

Gjoksi i saj ka marrë vëmendjen pasi fustani gati sa nuk e tradhtoi./Lajmi.net/