Fjolla Morina tanimë ka bërë një goxha emër në shoubizin vendor, shkruan “InfoKosova”.

Ajo është nënë beqare e dy vajzave, të cilat i rritë dhe kujdeset vetë për to.

Fjolla tregon shumë dashuri dhe kujdes të madh për të bijat.

Ani pse që të dyja i ka me partnerë të ndryshëm, Fjolla nuk bën dallime mes tyre.

Por të gjithë duan të dinë se kush janë baballarët e bijave të saj.

E këtë gjë as vetë Fjolla nuk ka dashur ta bëj publike, ngase ajo tanimë jeton e vetme dhe kujdeset vetë për të bijat.

Përndryshe Fjolla është një femër e cila kujdeset shumë edhe për veten e saj, ajo gëzon edhe respektin e dashurinë e shumë fansave./InfoKosova/