Xhani Demika njihet si menaxheri i VIP-ave shqiptarë në rrjetet sociale dhe është përfolur shumë në mediat rozë për jetesën e shthurur që bën.

Gjithnjë aktiv në profilin e tij në Instagram, këtë radhë ka spikatur një bluzë me një shprehje provokuese.

Kurvën e sotme mos e lër për nesër” shkruhet në bluzën e Demikës i cili ka marrë shumë reagime nga ndjekësit.

Vëmendje ka tërhequr edhe komenti i ish-banores së BB Fjorentina Halilit, një prej mikeshave të tij.

Ajo e ka provokuar duke i shkruar:

Për kë e ke kshu, apo për mua?

Ai i ka kthyer përgjigje shoqëruar me disa emoji me qeshje me lot:

Po zemër