Kujtim i bukur me nda fushën me yje, thotë Ledri Vula pas ‘Ndeshjes së yjeve’

Ledri Vula ka publikuar një fotografi me Milot Rashicën.

Pas përfundimit të takimit, ishte i menjëhershëm reagimi i Ledri Vulës i cili u shpreh shumë i lumtur për lojën e sotme.

Ai publikoi një fotografi në Instagram së bashku me yllin e përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashicën, ku shkruan: “4:4 kujtim i bukur me nda fushën me yje.”.

Ndeshja u mbajt në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ dhe prezent ishin një numër i tifozësh përfshirë këtu edhe kryeministrin Ramush Haradinaj. /Lajmi.net/