Kryetarja e Tetovës e mirëpret Elvana Gjatën, ja si duken dyjat bashkë

Evlana Gjata, përmes një postimi në Instagram bëri të ditur se u takua me Teuta Arifin

Këngëtarja u prit në takim nga kryetarja e Komunës së Tetovës para koncertit që do ta mbajë atje.

“Faleminderit per ftesën dhe mikpritjen Znj. Teuta Arifi”, ka shkruar Elvana.

Kujtojmë se “Fustani” titullohet projekti i fundit muzikor i Elvana Gjatës, këngë kjo në duet me Capital T./Lajmi.net