Kourtney Kardashian është vetëm disa ditë larg ditëlindjes së saj të 40’të.

Por ajo ende po shfaqë format e saja perfekte për 76.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Para ca muajsh motra e saj Kim Kardashian i kishte thënë asaj se ajo nuk është aspak interesante për tu shikuar.

Por që nga ajo fyerje, Kourtney ka treguar se Kim ishte gabim dhe ndjekësit e saj pajtohen plotësisht.

Doku pozuar në të brendshme të zeza të tejdukshme, ajo shfaqi format e saja në disa foto tejet provokuese.

”Ti je më seksi nga të gjitha”, thotë një ndjekës i saj.

Kourtney ka treguar se dijë të ngrit temperaturën në fotot e saja gjysmë lakuriq.

Në suaza ditore ajo tani poston foto në të cilat po tregohet shumë bujare për ndjekësit e saj./GazetaExpress/