Kourtney Kardashian dhe vajza e saj Penelope shkëlqejnë së bashku

Kourtney Kardashian njihet si pjesë e familjes së famshme Kardashian, dhe patjetër se edhe ajo është pjesë e mediave rozë me paraqitjet e saj të vazhdueshme.

Kourntey u shfaq me një fustan të mëndafshit, teksa kishte dalë për shoping me vajzën e saj Penelope në West Hollywood të shtunën.

40 vjeçarja dukej mjaft, në një ditë të bukur me diell dhe po shoqërohej me vajzën e saj e dukeshin si ‘dy shoqe’. /Indeksonline/