Klipi i ri i Dhurata Dorës, në listën e trendeve botërore

Kënga e re e Dhurata Dorës rezultoi me sukses të madh.

Kanë kaluar pesë ditë nga publikimi i projektit të ri të Dhurata Dorës dhe kënga po pëlqehet mjaft shumë

“Zemër” në bashkëpunim me Soolking në kanalin zyrtar në Youtbe ka marrë 19 milionë klikime.

Por ky nuk është suksesi i vetëm pasi ky klip është renditur lartë në listën e trendeve botërore. Fansat lidhur me këtë fakt i ka njoftuar vetë Dhurata nëpërmjet publikimit të një Instastory.

Ajo sukses të madh ka arritur edhe me këngën solo “Jake Jake” e cila deri tani ka arritur të klikohet rreth 54 milionë herë./Lajmi.net/