site stats
BallinaVIPKjo zonjë është vjehrra e Adelina Thaçit

Kjo zonjë është vjehrra e Adelina Thaçit

Adelina Thaçi është prej vitesh e martuar me gazetarin dhe politikanin Bardhyl Meta, me të cilin ka edhe dy vajza.

Këngëtares së mirënjohur ja njohim thuajse secilin anëtar të familjes dhe jo rastësisht.

Ajo, është e bija e humoristit të famshëm, Rasim Thaçi-Cima.

Tani, është momenti oër t’iu njohur edhe me vjehrren e këngëtares, e cila sapo ka festuar ditëlindjen, për çka është uruar edhe nga Adelina.

Siç kuptojmë, Adelina Thaçi-Meta, jeton në te njejtën shtëpi bashkë me vjehrren.

Sa i përket anës profesionale, Adelina la premtuar se shumë shpëjtë do të kthehet me një projekt të ri, i cili po pritet me kreshëri nga publiku dhe adhuruesit e saj./Kosovarja/

Must Read