Kjo është fotoja më provokuese e modeles

Se është përvluese krejt ajo me pamjën e saj, kështu po i përvlon edhe ndjekësit me këto pamje.

Modelja e njohur, Demi Rose, ka provouar si asnjëherë më parë me selfien e publikuar në Instastory

Ajo shfaqet me bikini në dhomë të gjumit dhe suket tejet seksi derisa tregon linjat perfekte trupore.

Demi njihet për provokime të vazhdueshme në bikini andaj komentohet e ndiqet nga një numër i madh i ndjerëzve./Lajmi.net/