Tanimë jemi në botën virtuale ku dita-ditës po shtohen femrat me asete të bollshme dhe të lakmueshme, shkruan “InfoKosova”.

Në fushën e televizionit kemi mjaftë bukuroshe të cilat merren me nga disa profesione, si përshembull Luana Vjollca e cila është moderatore, por në të njëjtën kohë edhe këndon e po ashtu dhe e luan rolin e modeles së Instagramit.

E për këto gjëra që i bën Luana pëlqehet e ndiqet shumë.

Por, kemi një bukuroshe tjetër e cila pasi është bërë bionde po ngjason shumë me Luanën, vetëm se kjo po duket më “shpërthyese”.

Është fjala për një modele e cila famën më të madhe e arriti me paraqitjet e saj në Instagram, ajo është Carmen Ortega Baljina.

Dikur ishte zeshkane dhe dukej vërtetë një “bombë” e cila pritet që në çdo moment të shpërthej, por me t’u bërë bionde ajo filloi të dukej shumë si Luana.

Po të mos i sillnim ne këto foto të saj tani, ju vërtetë ndoshta do mendonit se është Luana Vjollca!

Nuk dihet nëse inspirim ka pasur moderatoren shqiptare kjo vajzë nga Kalifornia.

Për të mos e zgjatur më shumë, shikojeni vetë dhe binduni se sa shumë ngjajnë mes vete Carmen dhe Luana!/InfoKosova/