Kida dhe Ermal Fejzullahu lansojnë këngën e re me titull ‘Tela’

Këngëtarja e suksesshme Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik ‘Kida’ ka paralajmëruar tash e një kohë bashkëpunimin me Ermal Fejzullahun.

Tashmë ata e kanë lansuar këngën me titull ‘Tela’ të cilën e kanë shoqëruar me një videoklip të bukur. /Indeksonline/