Kështu iu dhuron puthje Samanta për një natë sa më të mirë!

Samanta Karavella sonte kishte zgjedhur një mënyrë jo të zakonshme që t’i përshëndeste fansat e saj në Instagram.

Ajo ishte veshur e rregulluar shumë bukur, dhe kishte pozuar në një foto ku shihej duke ju dhuruar puthje, shkruan “InfoKosova”.

E si duket me anë të kësaj fotografie Samanta edhe ka vendos që sonte t’ua bëjë natën sa më të ëmbël.

Por, një gjë ndoshta ka harruar, se me foto të tilla mund t’i lërë shumë meshkuj pa gjumë fare./InfoKosova/