site stats
BallinaVIPKështu ia shprehu Romeo dashurinë Jonidës

Kështu ia shprehu Romeo dashurinë Jonidës

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi shihej se ishin shumë të dashuruar.

Këngëtarja e njohur shqitpare, Jonida Maliqi dhe ish i dashuri i saj Romeo Veshaj janë shumë të komentuar në mediat rozë.

Jeta e tyre private ka qenë shumë e komentuar që në fillim e tani postimet që ata bëjnë në rrjete sociale ngjallin shumë interesim.

Së fundmi Romeo ia kishte shprehur edhe njëherë publikisht dashurinë asaj.

Ai e kishte publikuar një postim ku dëgjohet në sfond kënga “Të dua” nga Kushtrim Dobra.

Në këtë rast u tregua shumë romantik.

Must Read