Luana Vjollca vazhdon të na mahnitë më pamjen e saj të bukur.

Në cdo ditë punë ajo veshët bukur dhe plotë stil.

E tillë duket edhe sot në një foto që ajo ka shpërndarë në rrjetin social ‘Instagram’.

“Dita e punës’ është përshkrimi i imazhit, ku duket shumë e bukur.