Kënga e re e Dhurata Dorës po thyen rekord dëgjueshmërie në dymbëdhjetë shtete të botës

Dhurata Dora ka kaluar tashmë të gjithë kufijtë dhe pritshmëritë me projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e talentuar po shënon suksese rekord me këngën “Zemër”, që e solli me këngëtarin me famë ndërkombëtare Soolking.

Vetëm për 2 ditë, ky projekt muzikor është klikuar mbi 10 milionë herë në kanalin Youtube.

Kjo këngë përveç në Kosovë hit është bërë edhe në 11 shtete të tjera, në shumicën e tyre duke kryesuar./Indeksonline/