site stats
BallinaVIPKejvina Kthella bën dritë në fotot e fundit, duket kaq bukur

Kejvina Kthella bën dritë në fotot e fundit, duket kaq bukur

Kejvina Kthella është njëra ndër personazhet më të dashura e të komentuara në shoë bizin shqiptar.

Ajo merr vëmendje të veçantë në çdo paraqitje të saj.

Kejvina vjen gjithmonë e kuruar deri në detajet e fundit dhe duket shumë bukur.

Kjo ka ndodhur edhe me fotot e saja të fundit, Kejvina duket si një kukulla barbi, fytyra e saj nuk ngjason me një fytër të njeriut, duket aq e bukur për të qenë e vertetë./Kosovarja/

Must Read