Kaq të pashëm e ka bashkëshortin Zana Krasniqi

Zana Krasniqi pa pikën e dyshimit, mbetet modelja më e pashme, më e njohur dhe me një mori kontratash ndërkombëtare.

Zana, u shpall “Miss Universe Kosova” dhe mbetet përfaqësuesja e Kosovës e plasuar më së miri në “Miss Universe”.

Bukuroshja kosovare e ka lënë pas krahëve eksperiencen në botën e modës, pasi është martuar dhe është bërë dy herë nënë.

Ju njohim me bashkëshortin e Zanes, i cili merret me biznes. /Kosovarja/