Kaq e bukur shfaqet Dua sot

Nuk ka diskutim që çdo paraqitje e saj merr vëmendje të madhe, ajo çka është e rëndësishme për t’u theksuar se përveç muzikes ajo është bërë edhe një ikon e modës dhe tendencave të fundit.

Këngëtarja shqiptare po bënë më të mirën e saj në tregun muzikorë ndërkombëtar duke arritur suksese të jashtëzakonshme me këngët e saj që priten shumë mirë gjithandej nëpër botë.

Dua Lipa përpos suksesit të pakontestueshëm në muzikë, ajo përflitet edhe për jetën pritave dhe komentohet për pamjen e saj.

Ajo asnjëherë nuk zhgënjen publikun me paraqitjet e saj publike.

Së fundmi ajo është shfaqur mjaft e bukur duke vënë këmbët në plan të parë, dhe duke treguar përsëri se është një artiste e kompletuar. /Indeksonline/