Ka kaluar të dyzetat por ajo është njëra nga femrat e rralla kaq tërheqës dhe me linja të përsosura, shkruan “InfoKosova”.

Jennifer është nënë e dy fëmijëve binjak, djalë dhe vajzë nga martesa me këngëtarin Mark Antoni, ajo muajë më parë mori propozim fejese nga i dashuri që ka kohë janë në një romanc të mrekullueshme.

JLo është njëra nga femrat që inspiron për pamjen dhe prurjet e reja të cilat shëndërrohen në tendenc.

Ky ndryshim i flokëve me disa fije të errëta do jetë në modë e sigurisht nuk do i’u shpetoj shumë nga femrave shqiptare e sidmos disa këngëtareve tona të cilat e kopjojnë pikë për pikë. /InfoKosova/.