Ja si i ekzekuton në një klub nate 5 anëtarë të një bande ky djalosh i ri!

Pamje shokuese nga një lokal nate në Meksikë, ku një i ri i armatosur ekzekuton pesë anëtarë të një bande rivale.

Video tregon momentin kur autori hyn në lokal i shoqëruar nga një person tjetër.

Më pasi ai i afrohet në një tavolinë dhe qëllon 10 herë me pistoletë mbi anëtarët e bandës rivale.

Nga të shtënat mbetën të lenduar edhe 6 klientë të lokalit.

Policia gjeti në vendngjarje rreth 25 gëzhoja pistolete, ndërsa vuri në pranga një person pas specifikuar nëse bëhet fjalë për autorin.