Vajza e këngëtarit Ermal Fejzullahu sot feston ditëlindjen.

Buna, ka mbushur 7 vite jetë dhe në këtë ditë të rëndësishme për të ka pranuar urime të shumta dhe dhuratat nuk kanë mugnuar, shkruan lajmi.

Ishte edhe babai i saj Ermali ai i cili e ka uruar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

”Urime Buna princesha e babit i bofsh 100 e lumtur bashkë me gjithë femijët botës”, ka shkruar ai.

Këngëtari kosovar dhe gruaja e tij Ariana Fejzullahu bashkë kanë tre fëmijë, dy vajza e një djalë..

Urime Buna princesha e babit i bofsh 100 e lumtur bashke me gjithe femijet botes #7

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on