Ish-missi shqiptar i nxjerr të gjitha sheshit

Xhensila Pere, ish-missi e cila njihet për provokimet e saj me fotot e nxehta që poston.

Ajo u bë e njohur pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother para disa vitesh.

E që nga ajo kohë, Pere është përfolur në mediat rozë herë për lidhjet e saj, e herë për deklaratat që jep.

Gjatë një interviste ajo rrëfeu dikur se një mashkull misterioz i kishte ofruar 250 mijë euro për një natë dhe se ajo e kishte refuzuar.

Këtë herë Xhensila është vënë në qendër të vëmendjes, pasi ka postuar një foto tejet provokuese.

Modelja i ka ekspozuar të gjitha nën këmishën jeshile të tejdukshme…

Ajo i ka bashkangjitur një shprehje që nuk i lë vend ima gjinatës:

“Pak freskët, po vishem…”