Ilda Bejleri me projekt të ri

Puna  dhe bashkëpunimi me platformën Digitalb e bënë të njohur prezantuesen shiqptare.

E teksa së fundmi flitej se Ilda Bejleri kishte mosmarrëveshje me kompanin ku kishte punuar për shumë vite, duket këto nuk paskan qenë vetëm thashetheme.

Ka qenë pikërisht miku i Ildës, blogeri Olti Curri i cili ka publikuar një fotografi me bukuroshen, duke shkruar : “Duke festuar me Ilda Bejlerin rrugëtimin e ri në një super projekt”

Kjo ka konfirmuar edhe njëherë se ajo është gati për ndonjë projekt të ri televiziv. /Indeksonline/