I vë në dilemë fansat, vajzë apo djalë

Fansat i mban të njoftuar për çdo gjë rreth muzikës, ndëra për jetën privare është më i rezervuar.

Edhe pse ai është babai I një vajze të quajtur Leandra, reperi preferon që atë ta mbajë jashtë syrit të publikut.

Madje deri para pak kohësh ne nuk e dinim se Noizy kishte edhe një motër, por patëm mundësinë ta shihnim vetëm në ditën e saj të martesës.

Në Instagram-in e tij reperi na njohu edhe me një lajm të ri.

Teksa ka shpërndarë një foto ku shihen këmbët e një djali dhe vajze sipër një tortër, simbolikisht Noizy na tregon se shumë shpejt ai do të behet dajë për herë të dytë.

“Vajzë apo djalë?” – është pyetja që reperi shtron dhe ne nuk mund të ishim më të lumtur për të se tani.