Rike Roci është një nga ish-banoret më të komentuara të “Big Brother” dhe që nga koha e pjesëmarrjes në këtë show, ajo është kthyer shpesh në qendër të vëmendjes së mediave.

Mjafton të përmendim kur u pikas në shkallët e stadiumit në Francë teksa Shqipëria po luante në Kampionatin Europian të Futbollit dhe së bashku me Iridi Oxën u cilësuan si tifozet më seksi.

E që prej asaj kohe, Rike Roçi ka qenë shuam avite si në rrjetet sociale ashtu edhe në mediat vizive e ato online.

Së fundmi ajo është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto para 6 vitesh dhe duket pak ndryshe, më e dobët dhe brune, por sërish shumë seksi.

Loading...