site stats
BallinaVIPHokeisti çek i bën Afërditës dedikimin që çdo femër do e donte

Hokeisti çek i bën Afërditës dedikimin që çdo femër do e donte

Edhe Afërdita Dreshaj sot është surprizuar, modelja shqiptare dhe hokeisti çek Jakub Kindl janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Derisa sot festohet dita e të dashuruarve Jakub është treguar tejet romantik për ta suprizuar kaq këndshëm Afërditën.

Përveç dhuratave të ëmbla që ia dhuroi bashkëshortes ai bëri dedikimin që çdo femër do donte ta pranonte sot.

“Gëzuar Ditën e Shën Valentinit kësaj gruaje, nënës, partnerit, shoqes më të mirë, super gruas më qesharake, më të ashpër, më të ëmbël, Sky dhe unë të duam shumë”, ka shkruar hokeisti Kindl./InfoKosova.Net/

Must Read