Hajnat grabitin bankomatin, shuma e vjedhur është…

Grabitet një bankomat në Vorë.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku persona të paidentifikuar kanë thyer dhe kanë grabitur bankomatin.

Ende nuk dihet shuma e parave të grabitura.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.