Gruaja e Ronaldos vishet në mënyrë sportive, por i “çmend” të gjithë me trupin e saj

Georgina Rodriguez është një modele spanjolle 25 vjeçare e lindur në kryeqytetin argjentinas Buenos Aires, ajo famën më të madhe e arriti për faktin se tanimë është gruaja e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo.

Duke qenë gruaja e një prej yjeve më të mëdha në botën e futbollit, vëmendja ndaj modeles është shumë e madhe.

Ajo edhe në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga dhjetra miliona fansa.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur sportive, por mjaft atraktive dhe seksi duke marrë vëmendjen e fansave të saj. /Indeksonline/