site stats
BallinaVIPGresa Behluli: Veç me katër orë gjumë po jam e lumtur

Gresa Behluli: Veç me katër orë gjumë po jam e lumtur

Këngëtarja, Gresa Behluli, ka tre muaj që është bërë nënë për herë të parë.

Artistja është shprehur shumë herë që është shumë e lumtur me ardhjen në jetë të djalit, Diellit.

Ajo ka treguar se i ka ndryshuar jetën shumë aspekte, duke filluar nga rutina e ditës dhe deri tek gjumi.

Së fundi, gjatë një bisede me ndjekësit e saj ku është pyetur se ai ka ndryshuar jeta tani sa është bërë nënë ajo është shprehur se tani bënë gjumë vetëm katër orë por që lumturia nuk shteron.

Must Read