Gjobitet Ledri Vula nga policia, ja arsyeja e çuditshme!

Ledri Vula sot nuk është kursyer aspak nga policia e Kosovës të cilët kishin dal me biçikleta për t’i dënuar ata që kanë shkelur rregullat e komunikacionit, shkruan “InfoKosova”.

Policia e Kosovës ka gjobitur reperin dhe të tjerët që kanë parkuar veturat në vende jo të përshtatshme.

Aksioni policor është paralajmëruar më parë për të gjobitur të gjithë ata që parkojnë veturat vend e pa vend.

Dikush nga kalimtarët e ka zënë këtë moment kur policia e kishte ndalur Ledrin, ndërsa nuk dihet akoma se sa i është shqoptuar masa e gjobës reperit./InfoKosova/