Gigi Hadid ka treguar asetet e saj në bikine ngjyrë portokalli derisa është paraqitur kështu gjatë vikendit në Coachella

Ajo është fotografuar duke shijuar diellin gjatë festivalit më të madh të muzikës në Kaliforni gjatë vikendit bashkë me shoqet e saj, Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin.

Gigi Hadid (23), ka treguar të hënën format e saj dhe këto fotografi ajo i ka postuar në Instagram.

Supermodelja amerikane është konsideruar një bukuri perfektë jo vetëm nga fansat e saj por edhe analistët e ndryshëm të modeleve. /GazetaExpress/