site stats
BallinaVIPGenta fotografohet me njeriun më inteligjent në botë

Genta fotografohet me njeriun më inteligjent në botë

Ka muaj, javë e ditë që emri saj figuron pa ndal në mediat rozë.

Flasim për këngëtaren Genta Ismajli e cila me të publikuar lidhjen me Usten, biznesmenin turk u shndërrua në personazhin më të komentuar.

Çdo lëvizje që bën ajo dhe i dashuri i saj janë në fokus të mediave rozë dhe menjëherë kthehen në lajm.

Genta njihet si këngëtare e hareshme dhe çdo herë pozitive.

Pozitiviteti i saj reflekton edhe në imazhet që sjell në rrjetet sociale.

Ajo së fundi herë është fotografuar pranë Albert Ajnshtjan, që faktikisht është një statuje prej dylli./Kosovarja/

Must Read