Foto të pazakonta nga shtrati sjell Eleni Foureira

Secili në mënyrën e tij apo saj, tenton për të tërhequr vëmendjen e sidmos kur bëhet fjalë për fytyrat publike, duhet të shqpikin dicka për të marrë vëmendjen.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Eleni Foureira, i ka provokuar ndjekësit në Instagram, me foton e re të realizuar në shtrat.

Për pak minuta në pikërisht këtë foto ajo ka pranuar komente të shumta e edhe pëlqimet nuk kanë munguar.

Eleni po vazhdon suksesin e saj në muzikë dhe është ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit si në vend ashtu edhe botë./Lajmi.net/