Femrat shkrihen pas Yll Limanit, shikoni si këndojnë me të në Gjermani

Yll Limani momentalisht është një nga këngëtarët më të pëlqyer shqiptar.

Ai njihet dhe shquhet për baladat që krijon, ndërsa pëlqehet veçmas nga gjinia e bukur.

Kjo shihet edhe në një video të postuar nga vet artisti në llogarinë e tij Instagram.

Derisa Ylli po performonte këngën e tij “A don hala” që e solli në bashkëpunim me Tunën në një koncert në Gjermani, i gjithë publiku që po shihen vetëm femra këndojnë bashkë me të./Indeksonline/