Escobars ka publikuar këngën më të re e cila titullohet “Pull up”, shkruan “InfoKosova”.

Escobars këtë këngë e ka bërë edhe me video klip, ku klipi i këngës “Pull up”, është shumë veror.

Kënga “Pull up”, është nën produksionin e ZapnChriss, ndërsa videon e ka punuar BIG MOUTH production në kamerë Isak Duraku, si dhe Gafer: Uran Duli dhe Safet Boruvci, ndërsa regjia e spotit është nga Esat Fejza.

Kënga është me një tekst dhe muzikë shumë të mirë./InfoKosova/