site stats
BallinaVIPErmali me seriozitet të madh pranë Arianës

Ermali me seriozitet të madh pranë Arianës

Ariana dhe Ermali nuk po ndalen me shëtitje të ndryshme, dyshja në shumë raste kalojnë në lajm, duke goditur në forma të shumta tek ndjekësit.

Në këtë imazh të fundit, derisa dyshja shkrepin fotografinë serioziteti i Ermalit merr vëmendje të madhe.

Pa dyshim, nuk ishte ndonjë arsye por vet qëndrimi i këngëtarit që ka pozuar në këtë mënyrë.

Mos të harrojmë, çifti janë prindër të katër fëmijëve dhe shumë herë ndajnë momente rreth lumturisë që kanë së bashku./InfoKosova.Net/

Must Read