Elvana sjell freski me pamjen

Edhe nëse nuk sjell ndonjë projekt muzikorë, ajo di të rri pranë ndjekësve të saj me gjëra kaq të bukura siç edhe është ky fotosesion.

Elvana Gjata është një prej këngëtareve e cila pëlqehet shumë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Përveç me zërin, Elvana ka arritur që t’i bëjë për vete fansat edhe me origjinalitetin që e ka. Këngëtarja konsiderohet edhe si një ndër artistet me shumë stil.

Këtë e ka dëshmuar shpesh por edhe në fotosesionin e radhës të realizuar.

Ajo shihet e veshur me një veshje të shkurtër i cili i zbulon këmbët dhe e bën të duket akoma më seksi.

Sa u përket projekteve muzikore, Elvana është aktive dhe projektet e saj muzikore pëlqehen nga publiku./Lajmi.net/