Ajo është femra më e komentuar tani.

Ende nuk ka mbushur një vit që nga martesa, por raportin me vjehrrën Elita Rudi duket se e ka të mrekullueshëm.

Elita Rudi shpesh herë pozon pranë vjehrrës së saj, e që padyshim duket një zonjë shumë e kuruar.

Këtë herë të dyja kanë zgjedhur të kalojnë vikendin në Tiranë, bashkë me Zërin, djalin e Elitës dhe Gjikos, transmeton Indeksonline.

Duket se marrëdhënia e mirë e dyshes po ndikon që shpesho herë të udhëtojnë, në vende të ndryshme.