Edhe Genta Ismajli na e tregon gjoksin e saj “bombastik” nga plazhi

Genta Ismajli ka filluar pushimet verore pranë detit sikurse shumica e personazheve të njohura, shkruan “InfoKosova”.

E edhe Genta si rrallë herë, di të duket joshëse dhe shumë provokative.

E veshur vetëm në bikini, ku trupi i saj sidomos pjesa e gjoksit ta humbisnin mendjen në këto ditë të nxehta vere me një paraqitje të parezistueshme shfaqet Genta.

Këngëtarja Ismajli nuk ka dhënë shumë informacione se me kë ndodhet në këto pushime, por nga pamja e saj vërejmë se ajo po e shijon në maksimum plazhin dhe diellin./InfoKosova/