Edhe Dua Lipa me filterin që u bë hit në Snapchat

Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të kërkuara në botë.

Ajo po ngjet shkallët e suksesit përkrah emrave të famshëm hollivudian, teksa gjen kohë edhe për ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Veç karrierës artistike muzikore, ylli kosovar poston edhe imazhe qesharake e të këndshme.

Së fundmi, Dua ka postuar një instastory ku shihet me fytyrën e fëmijës, një nga filterat më të preferuar të momentit në snapchat./Indeksonline/