“E ngjofshme po m’dokesh”, kujt i drejtohet kështu Kaltrina?

Është shndërruar në njërën nga personazhet më të përfoluara.

Moderatorja e mirënjohur, Kaltrina Mikushnica, ka fituar zemrat e njerëzve me ëmbëlësinë që reflekton në çdo paraqitje të saj.

Komunikimi i saj me publikun ka bërë që të ketë kaq shumë dashuri nga njerëzit.

Ajo asnjëherë nuk heziton të ndaj momentet më të rëndësishme të jetës së saj me ta.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Nuk mungojnë komplimentet e shumta nga njerëzit që e përcjellin dhe e duan.

Këtë herë Kaltrina ka hapur një debat me ndjekësit, rreth një çështje interesante.

“E ngjofshme po m’dokesh “💭 ——————————Çka mbani ne mend me shume , emrat apo fytyrat ?, është pyetja e moderatorës për publikun.

Me pyetjen në statusin e saj në Instagram, ajo ka bërë shumë njerëz të përgjigjen, duke dhënë komente të ndryshme./Kosovarja/