E harroi shtatzëninë, Elita publikon foto në bikini!

Elita Rudi së shpejti pritet të bëhet nënë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj reperi, Gjiko do të bëhen prindër për herë të parë, por Elita ka rikujtuar linjat e saj seksi me një foto në bikini.

Moderatorja e njohur, në këto ditë të ftohta dimri që po mbizotërojnë në vendin tonë ka sjellur një imazh në bikin duke shfaqur format joshëse që i kishte para shtatzënisë.

Seksi dhe tejet atraktivë ka ardhur këtë herë prezantuesja.

“Saktësisht një vit më parë në Maldive” ka shkruar Elita përkrah imazhit.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko u kurorëzuan vitin e kaluar, shkruan Indeksonline.