E dashura e Gencit reklamon linjat trupore nga ky vend i bukur

Eni Koçi tashmë zyrtarisht është e dashura e reperit Genc Prelvukaj, shkruan “InfoKosova”.

Eni dhe Genci para pak muajsh u fejuan në një vend të largët nga Kosova dhe Shqipëria.

Ata kishin zgjedhur që larg të gjithëve të vendosnin unazat e tyre të fejesës, dhe këtë gjë na e treguan përmes fotografive që i hedhnin nëpër rrjetet sociale.

Por, duket se Genci nuk është nga ata meshkuj xhelozë që nuk e lënë të dashurën e tij t’i tregoj pjesët e trupit para fansave të shumtë që i ka.

E pikërisht Eni me trupin e saj të bukur, na shfaqet si një “pehri”.

Ajo vë në pah këmbët e saj të gjata dhe të drejta, tek sa nuk e lë anash as gjoksin që ta ekspozoj kaq bukur./InfoKosova/