Arbenita është modelja e njohur e cila e famshme është bërë në Kosovë këto ditët e fundit që nga lidhja me Feron.

Se fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku tregon vetëm fytyrën.

Ajo kishte bërë një grim të thjeshtë, teksa pamjen e kishte plotësuar me vathët si aksesorin e vetëm.

Rikujtojmë që Fero dhe Arbenita po deklarojnë që janë miq, ani pse fotografitë e tyre të lënë të nënkuptosh që ka diçka më tepër./Indeksonline/